Whatsapp Görüşmesi Başlat

Kurumsal

2016 yılında alçak gerilim transformatör üretimi amacıyla kurulan Orion Enerji zaman içinde enerji verimliliği ve kalitesi için en uygun ve yenilikçi çözümler üretmeye ve yeni ürünler geliştirmeye devam etmiştir. Izolasyon Trafoları,Toroid Trafo,Şönt Reaktör, Harmonik filtre, Şok bobini, Servo Regülatör, Statik Regülatör, Kesintisiz güç kaynakları, Redresör ve Akü gibi çözümlerleriyle Türkiye’de ve dünyada kalite çizgisinden ödün vermeden ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Çözümlerin tasarımını ve üretimini kendi insan kaynaklarıyla gerçekleştiren firmamız senelerin getirdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle Türk Elektronik Sanayisinin gerçek anlamda Ar-Ge yapan firmaları arasında da ön sıralarda yer almaktadır.

Bugün Orion Enerji inşaat, endüstri, raylı sistemler, otomasyon, medikal, askeriye, denizcilik ve benzeri sektörlerin önde gelen firmalarının çözüm ortağı olma konumundadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ISO 9001 kalite yönetim sistemine uygun çalışan firmamız malzeme giriş kalite kontrolünden son kontrole kadar her aşamayı titizlikle uygulamakta, uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmaktadır.

Kalite performansı şirket kültürümüzün temel taşlarından biridir ve tüm çalışanlarımız bu kişisel sorumluk bilinciyle kaliteden ödün vermeden çalışmalarını yürütmektedir.